Aktywuj numer w nju mobile i odbierz prezent

Bonus za podanie adresu i zgody na kontakt telefoniczny: podczas rejestracji podaj swoje dane adresowe (nazwę ulicy, numer domu lub mieszkania, kod pocztowy oraz nazwę miejscowości) oraz wyraź zgodę na kontakt telefoniczny. później wyślij SMS-a o treści START na numer 80590. bonus: 100GB do wykorzystania w kraju na 30 dni.

Tylko teraz w okresie 30.01 – 15.02.2015 podpisując umowę abonamentową nju z rachunkiem otrzymamy dodatkowy prezent akumulator Nokia DC-16 do przenośnego ładowania naszego telefonu.

Aby uzyskać prezent należy złożyć zamówienie na usługę nju z rachunkiem i wpisać numer tego zamówienia na stronie “njumobile.pl/oferta/prezentprezent”, a następnie wybrać kolor przenośnego akumulatora.

Prezent zostanie do nas wysłany w ciągu 30 dni od rozpoczęcia umowy.

Przenośna bateria Nokia DC-16 posiada akumulator o pojemności 2200 mAh. Ładuje się ją poprzez port microUSB. Zasilić ją możemy za pomocą ładowarki sieciowej, samochodowej lub wyjścia komputerowego. Gadżet ten to idealne rozwiązanie, aby szybko podładować nasz smartfon w dowolnym miejscu i czasie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *