Bazpłatny pakiet 3gb od orange za zwycięstwo nad danią

Orange kontynuuje swoją tradycję rozdawania darmowych pakietów internetowych po meczach polskiej reprezentacji piłkarskiej. Wczoraj, po dość topornie rozgrywanym spotkaniu, wygraliśmy ostatecznie 3-0 z Kazachstanem i utrzymaliśmy trzypunktową przewagę w tabeli nad reprezentacjami Danii i Czarnogóry. W związku z tym, za każdą bramkę Polaków Orange daje nam darmowy 1 GB danych pakietowych. Łącznie osoby korzystające z usług tego operatora mogą więc liczyć na 3 darmowe gigabajty.

Orange postanowiło uczcić wczorajsze zwycięstwo polskiej reprezentacji darmowym pakietem internetowym.

Każdy klient sieci Orange, wyłączając oferty biznesowe, może skorzystać ze specjalnej promocji, przygotowanej z okazji naszego wczorajszego zwycięstwa z Danią.

Trzy strzelone przez Polaków bramki dają 3 GB darmowego pakietu internetowego, który można aktywować wysyłając SMS pod numer 277 o treści SWIETNIEPL. Koszt wiadomości zależy od waszej taryfy, a pakiet dodatkowy ma pierwszeństwo nad pozostałymi.

Pakiet jest ważny przez 5 dni od momentu aktywacji, co możecie zrobić najpóźniej do jutra, tj. do 10 października.

Źródło: Orange

Nie przegap kolejnej promocji

Łowcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.

Картинки по запросу bezpłatny pakiet 3 gb od orange za zwycięstwo nad danią

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *