Bez limitu do komórkowych za 19 zł

Orange wprowadził w nju mobile z rachunkiem usługę „do komórkowych za 19 zł”. Klient nie wyda więcej na rozmowy do wszystkich krajowych sieci komórkowych niż 19 zł miesięcznie. Wszystkie połączenia poza ten limit będą już darmowe. Nowa usługa kosztuje 0 zł. Aby ją włączyć należy wysłać SMS o treści AKT pod numer 80113. Aktywowana usługa zacznie działać z początkiem najbliższego okresu rozliczeniowego. Za SMS/MMS i internet klient płaci według swojego planu taryfowego zgodnie z regulaminem.

Do tej pory nju mobile było sprawcą jednej rewolucji na polskich rynku usług mobilnych (zobacz: nju mobile – przedstawienie oferty). Właściciele postanowili jednak sprawić drugą rewolucję, którą niewątpliwie jest wprowadzenie usługi nielimitowanych rozmów na telefony komórkowe w cenie 19 zł miesięcznie.

Na wstępie przypomnę, że nju mobile jako pierwsza sieć wprowadziła ofertę, w której abonent nie zapłaci się więcej niż 29 zł w przypadku wykonywania wyłącznie rozmów telefonicznych9 zł jak wysyła się wyłącznie wiadomości SMS i MMS czy 19zł za korzystanie z Internetu. Wszystkie te usługi można łączyć ze sobą. Minimalnie abonament może wynieść 9 zł (na przykład, gdy wykonamy poniżej 47 minut połączeń w miesiącu).

W opisywanej dzisiaj ofercie specjalnej „do komórkowych za 19 zł”, rozdzielone zostały rozmowy: na telefony komórkowe oraz na telefony stacjonarne.

Jeżeli nie dzwonicie na telefony stacjonarne to od teraz w nju z rachunkiem zapłacicie jeszcze o 10 zł mniej, płacąc zaledwie 19 zł miesięcznie!!!

Po wydaniu 19 zł na rozmowy z wszystkimi sieciami komórkowymi, kolejne rozmowy w aktualnym okresie rozliczeniowym są bezpłatne i nielimitowane.

Gdy korzystamy z wszystkich usług to abonament wyniesie nie więcej niż 57 zł. Gdy telefonu używamy tylko do dzwonienia na telefony komórkowe, abonament wyniesie nie więcej niż 19 zł. Jeżeli dodatkowo korzystamy z Internetu, zapłacimy maksymalnie 38 zł, natomiast osoby dzwoniące na komórki i wysyłające wiadomości SMS i MMS zapłacą nie więcej niż 28 zł. Łącząc wszystkie usługi z wyłączeniem rozmów na telefony stacjonarne, maksymalna kwota to 47 zł miesięcznie.

W przypadku wykonywania rozmów również na telefony stacjonarne abonament wzrośnie o maksymalnie 10 zł (pułap zostanie osiągnięty po niespełna 53 minutach rozmowy na stacjonarne, jeżeli rozmowy na stacjonarne będą trwały 10 minut to kwota abonamentu wzrośnie zaledwie o 1,90 zł).

Z kolei, jeżeli telefonu używamy tylko do rozmów na telefony stacjonarne, to abonament wyniesie zaledwie 10 zł.

Картинки по запросу bez limitu do komórkowych za 19 zł

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *