Co wybrać nju mobile z rachunkiem czy na kartę

Nju Mobile to doskonała sieć w której wybierzesz wyjątkową Nju Mobile ofertę telekomunikacyjną oraz kupisz pakiet internetowy, smsowy czy doładujesz konto. Na stronie Nju Mobile możesz skorzystać z Nju Mobile promocji, dzięki którym szybko doładujesz konto lub wybierzesz usługi obniżające koszta. Nju Mobile promocja gwarantuje, że szybko zdecydujesz się na określoną usługę Nju Mobile.

Картинки по запросу co wybrać nju mobile z rachunkiem czy na kartę

Od 14.10.2015 w sieci nju mobile uruchomiono nową usługę ,,Wszystko komórkowe w nju na kartę“. Teraz za kwotę nie większą niż 29 zł otrzymamy w ramach 30-dniowegocyklu rozliczeniowego nielimitowane połączenia głosowe na komórki, nielimitowane SMS-y, MMS-y i 2GB transferu. Niestety po wykorzystaniu pakietu internetowego 2 GB nie działa reguła lejka. Dalszy transfer odbywa się za opłatą naliczaną zgodnie ze standardowym cennikiem. Dodatkowo za połączenia do sieci stacjonarnych nie zapłacimy więcej jak 10 zł w cyklu rozliczeniowym.

 

Po tych zmianach klienci mogą mieć wątpliwosci jaką ofertę wybrać? Nju z rachunkiem czy nju na kartę? Dlatego też zrobiliśmy małe porówanie tych ofert z uruchomioną usługą za 29 zł.

Porównanie nju na kartę i oferty z rachunkiem

Porównanie takie  wypada  jednak na korzyść oferty z rachunkiem co najlepiej przedstawia zestawienie ofert nju na kartę z włączoną usługą ,,wszystko komórkowe”  i nju z rachunkiem z włączoną usługą ,,wszystko komórkowe za 29 zł”

max 29 zł  za nielimitowane sms/mms-y i rozmowy na komórki + od 2 do 6 GB (w zależności od stażu). Bezpieczny internet – zasada lejka
 
max 29 zł  za nielimitowane sms/mms-y i rozmowy na komórki + 2 GB. Nie działa zasada lejka. Dalsze rozliczanie transferu w/g cennika.

Jak zatem wiać w ofercie z rachunkiem otrzymujemy za tę samą kwotę większy pakiet internetowy. Pakiet ten początkowo w usłudze ,,wszystko komórkowe za 29 zł” wynosi 2 GB i wzrasta w zależności od długości stażu abonenckiego w sieci. Jeżeli nasz staż w nju mobile jest większy niż 6 miesięcy to pakiet internetowy wzrasta nam dwukrotnie. Za staż ponad 12 miesięcy pakiet internetowy wzrasta 2,5 raza a za staż ponad 24 miesiące aż 3 razy.

Ponadto w ofertcie na kartę, po wykorzystaniu pakietu podstawowego 2 GB nie obowiązuje zasada lejka a opłaty naliczane są wg cennika (19 gr/1MB). Może to spowodować bardzo szybkie zużycie naszych środków na koncie prepaid.

Jak zatem widać porównanie wypada na korzyść oferty z rachunkiem. Ponadto jeśli aktywujemy usługę ,,jeden na wszystko” oferta z rachunkiem wygląda jeszcze lepiej. Otrzymujemy wtedy nielimitowane sms/mms-y i rozmowy do sieci komórkowych i stacjonarnych + pakiet internetowy od 5 GB do 15 GB (w zależności od stażu) za kwotę nie większą niż 39 zł miesięcznie.

Картинки по запросу co wybrać nju mobile z rachunkiem czy na kartę

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *