Najlepsze gry na tablet

Na przestrzeni ostatni lat ukazało się nie kilkaset, ale kilka tysięcy gier na telefony z systemem Android. Wśród tak wielkiej liczby tytułów ciężko szybko wybrać coś, co nam się od razu spodoba. Jeśli chcesz dowiedzieć się, kim jest zwariowany doktorek, powalczyć z zombie, wytropić zwierzątka czy wreszcie wrócić do podwodnego świata, a może spróbować sił w grach sportowych, zapraszamy do naszego zestawienia.

Top5: Gry na tablety

1.Najlepsze gry na tablety z systemem Android, Windows i iOS

Kategoria: zręcznościowe

Wściekłe Ptaki trafiły do świata Gwiezdnych Wojen. Rozgrywka ciekawsza niż kiedykolwiek, miecze świetlne i aż 80 poziomów do pokonania.

Dostępność: Android (darmowa), iOS (2,99 $), Windows 8 i Windows RT (4,99 $)

2. Kategoria: platformowe, zręcznościowe

Rayman królem platformówek także na urządzeniach mobilnych.  Naprawdę ciekawe, różnorodne etapy, wciągająca rozgrywka i piękna grafika.

Dostępność: Android (11,15 zł), iOS (2,99 $)

3. Kategoria: akcja

Max Payne to klasyka, dobrze więc, że zawitał na tablety. Wiernie odwzorowano to, co widzieliśmy na komputerach, łącznie z klimatem.

Dostępność: Android (12,28 zł),iOS (2,99 $)

4. Kategoria: strzelanki

Pozycja dla ceniących dobrą oprawę graficzną. Prócz niej znajdziemy tutaj jednak także bogaty arsenał i misje niczym te z Call of Duty.

Dostępność: Android (15,91 zł), iOS (4,99 $)

5. Kategoria: strzelanki/zręcznościowe

Call of Juarez na tablecie? Six-Guns przenosi nas na Dziki Zachód i gwarantuje wszystkie atrakcje charakterystyczne dla tego miejsca.

Dostępność: Android, iOS (darmowa)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *