Swiąteczny zestaw w t mobile sony xperia m2 z tabletem

T-Mobile to ciekawe propozycje telekomunikacyjne a także najlepsze telefony i tablety w atrakcyjnych cenach. Kontakt z drugim człowiekiem to warunek konieczny, by sprawnie funkcjonować w społeczeństwie. Sposoby komunikacji mamy dziś bardzo różne – możemy do siebie mówić, ale też pisać i to na wiele sposobów. O ile łatwiej jest nam się komunikować, kiedy mamy przy sobie telefon lub inne urządzenie z dostępem do Internetu. Dzięki temu ani czas, ani dystans nie jest już żadną przeszkodą.

Promocja zokończona !

Zestaw promocyjny Smartfon + Tablet Alacatel One Touch Evo 7 można kupić jedynie przez internet. Sam smartfon nie wymaga rekomendacji ze względu na jego wyjątkową popularność. Tablet natomiast jest z półki nieco niższej ale na prezent w sam raz.  Posiada ekran 7″ o rodzielczości 1024x600px. Bateria 4160 mAh, system operacyjny Android 4.0.4, WiFi, Bluetooth 2.1

Zestaw możemy kupić za kwotę startową 9 zł w ramach oferty JUMP M 69,9 zł . Zestaw jest dostępny tylko dla przenoszących numer z innej sieci lub dokupujących następny numer.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *