Abonament rodzinny sposób na tańsze rozmowy

Plus promocje na Fakt.pl zapewnią Ci oszczędności podczas wydatków na usługi telekomunikacyjne. Plus to ogólnopolska sieć telefonii komórkowej. Na stronie internetowej znajdziemy najnowsze promocje, oferty usług, a także propozycje pakietów telefonicznych i telewizyjnych. Oszczędź swój czas i pieniądze i wybierz usługi Plus.

Похожее изображение

Za nami połowa wakacji, a operatorzy komórkowi dość opornie wprowadzają aktualizacje czy promocje w swoich ofertach. Ostatnia duża zmiana miała miejsce w połowie czerwca, gdy u wielu z nich zagościł na dobre darmowy roaming w Strefie 1 UE. Lipiec charakteryzowała stagnacja, co nie znaczy, że w sierpniu nie doczekamy się dużych nowości, ale jeżeli tak, to zostaną przez nas odnotowane we wrześniowym rankingu. Przed Wami najlepsze oferty na sierpień tego roku.

Oferty aktualne na 01.08.2017. Pamiętaj, że ranking zawiera oferty dobrane wg naszego algorytmu faworyzującego oferty bez limitu. Aby poznać inne taryfy, sprawdź je w naszej porównywarce GSM.

Spis treści:

  1. Abonament z telefonem
  2. Abonament bez telefonu
  3. Oferty na kartę
  4. Oferty duet z telefonem
  5. Oferty duet bez telefonu

Lipcowe zmiany

Początkiem lipca T-Mobile wprowadził nowe pakiety T1 Bez Limitu. Są one bardzo podobne do konkurencyjnej oferty Play – Stan Nielimitowany. W ramach nowości możemy zawrzeć umowę z telefonem lub bez i to nie tylko w wariancie indywidualnym. Operator oferuje bowiem również pakiet dla dwojga (2 karty SIM) oraz rodzinny dla jeszcze większej ilości osób.

Kolejną nowością jest krótkoterminowa promocja Lajt Mobile. Wielka szkoda, że ten wirtualny operator nie zdecydował się na jej przedłużenie. Decydując się na zakup jednego z 3 wyróżnionych pakietów Lajt Mobile do końca lipca, można było liczyć na większy transfer danych. W przypadku oferty za 29,99 zł zwiększał się trzykrotnie – z 10 do aż 30 GB przy tej samej cenie!

Z kolei od sierpnia obserwujemy zmiany w Premium Mobile, który zwiększył pakiet internetowy w ofercie Freedom3 z 15 do 20 gigabajtów.

Zasady punktowania

Wzięliśmy pod uwagę zarówno aspekt jakościowy (gwarantowane usługi w pakiecie), jak i cenowy. Punktowaliśmy zatem m.in. (w systemie zero-jedynkowym) oferowane nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y, a także cenę i wielkość pakietu internetowego (według ustalonych widełek). Zastosowaliśmy również wyraźną hierarchię usług – np. minuty bez limitu do wszystkich sieci komórkowych są o wiele ważniejsze od nielimitowanych MMS-ów, stąd różnica w ilości otrzymanych punktów. Szczegółowe zasady punktacji zamieszczamy tabeli znajdującej się pod rankingiem.

W lipcu wprowadziliśmy dodatkowe punkty za roaming bez dodatkowych kosztów.

Картинки по запросу abonament rodzinny sposób na tańsze rozmowy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *