Alcatel one touch fire e tylko w t mobile

T-Mobile jest jedynym operatorem komórkowym, który ma w swojej ofercie telefon Alcatel OneTouch Fire E, następcę Alcatel OneTouch Fire.

Картинки по запросу alcatel one touch fire e tylko w t mobile

Firefox OS jest już dostępny w 24 krajach na trzech kontynentach. Aż 13 operatorów oferuje 12 modeli smartfonów z tym systemem. Jako jedyny w pełni otwarty mobilny system operacyjny, Firefox OS udowadnia potencjał sieci jako platformy wolnej od ograniczeń, związanych z zamkniętymi mobilnymi systemami operacyjnymi.

W Polsce nowe smartfony Alcatel One Touch Fire E są dostępne w sieci T-Mobile.

Firefox OS
Firefox OS

Poniżej prezentujemy informacje o modelach wprowadzonych na rynki starego kontynentu w ostatnich miesiącach.

  • W Polsce smartfony ALCATEL ONETOUCH Fire C są dostępne w sieci T-Mobile (Deutsche Telekom)
  • W Niemczech smartfony ALCATEL ONETOUCH Fire E wprowadzili congstar (Deutsche Telekom) oraz O2 (Telefónica)
  • W Hiszpanii urządzenia ALCATEL ONETOUCH Fire C dostaniemy w sieci Movistar (Telefónica)
  • W Czechach Deutsche Telekom wprowadził smartfony ALCATEL ONETOUCH Fire E – pierwsze urządzenia z Firefox OS na tym rynku
  • W Grecji smartfony ALCATEL ONETOUCH Fire E oferuje sieć COSMOTE (Deutsche Telekom)
  • W Macedonii smartfony ALCATEL ONETOUCH Fire C są dostępne za pośrednictwem Deutsche Telekom

Nowe smartfony zostały niedawno również udostępnione w Indiach i Bangladeszu, oferując mieszkańcom tych krajów większy wybór przystępnych cenowo urządzeń i wprowadzając nową ultraniską półkę cenową na rynek urządzeń mobilnych. Zapowiedziano też plany wprowadzenia smartfonów z Firefox OS na rynek japoński.

Firefox OS teraz jest także dostępny w krajach Ameryki Środkowej u operatora Telefónica, który wprowadził smartfony z systemem Mozilli w Gwatemali, Nikaragui, Panamie i Salwadorze. Planowane jest wprowadzenie smarfonów z Firefox OS na kolejnych rynkach Ameryki Łacińskiej.

Aktualizacja:

Do wczorajszej informacji wkradł się błąd, za który – wraz z Mozillą Przepraszamy, odnośnie modelu smartfonu oferowanego przez T-Mobile. U operatora w Polsce dostaniemy telefony ALCATEL ONETOUCH Fire E.

Alcatel ONETOUCH FIRE E jest następcą modelu Alcatel ONETOUCH FIRE. Urządzenie wyposażono w ekran o przekątnej 4,5” mogący wyświetlić 16 mln kolorów. Sam wyświetlacz otoczony jest chromowaną ramką. telefon obsługuje szybką transmisję danych HSPA+ dual carrier pozwalającą na pobieranie danych z prędkością do 42 Mb/s. Telefon wyposażony jest w dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz i aparat fotograficznej 5 MPix. Urządzenie pracuje pod kontrolą najnowszej wersji systemu operacyjnego Firefox OS 1.3.

Картинки по запросу alcatel one touch fire e tylko w t mobile

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *