Będą dobre święta dla użytkowników prepaid

Okres przedświąteczny to czas promocji i przecen wielu usług i towarów. Wyprzedaże nie omijają również rodzimych operatorów komórkowych, którzy przygotowali już szereg upustów oferowanych przez siebie urządzeń – smartfonów, telefonów, a nawet konsol do gier. Jest to również świetna okazja na prezent dla naszych najbliższych. Po Świętach ceny nie będą już zapewne tak niskie. Przed wami lista świątecznych promocji operatorów GSM z przecenionymi gadżetami i akcesoriami.

W ostatnich kilku dniach zasypywani jesteśmy nowymi promocjami przedświątecznymi. Tym razem operatorzy koncentrują się na ofercie prepaid.

Картинки по запросу będą dobre święta dla użytkowników prepaid

Rozmowy bez limitu w świątecznej promocji Plusa na kartę

Od 3 listopada do końca roku użytkownicy oferty Plus  na kartę mogą skorzystać z oferty ,,Ja + Rozmowy do wszystkich za 10 zł?. Jak sama nazwa wskazuje pakiet kosztuje 10 zł i obejmuje nielimitowane połączenia do sieci komórkowych przez okres 30 dni. Niestety możemy kupić tylko jeden pakiet bo następny kosztował nas będzie 25 zł/30 dni.

Podwójne Doładowanie na Święta w Heyah na kartę i T-Mobile na kartę

Promocja rozpoczęła się 3 listopada i potrwa do końca roku i obejmuje użytkowników taryf Smart w Heyah na kartę oraz T-Mobile na kartę. Doładowując konto kwotą większą jak 10 zł otrzymamy na konto  podwójną ilość złotówek. Wszystko co trzeba zrobić to wysłać wcześniej przed doładowaniem sms-a na określony numer. Uzyskany bonus złotówekmożemy wykorzystać na połączenia, sms/mms-y i transmisję danych. Środków tych nie możemy wykorzystać na zakup pakietów usługowych.

 

10 G za 10 zł w sieci Play do końca roku

Promocja ta wprowadzona była przez sieć Play 20 sierpnia 2015 i trwać miała jedynie do końca listopada. Operator zdecydował się jednak przedłużyć tę atrakcyjną promocję do końca roku.

Pakiet 1 GB za 2 zł w sieci Virgin Mobile

Jak zwykle dużo się także dzieje w Virgim Mobile. Nowa oferta Freemium była dużym zaskoczeniem na rynku. Po raz pierwszy abonenci na kartę otrzymują pakiet usług, który jest całkowicie bezpłatny. Pakiet ten obejmuje 30 minut rozmów  do wszystkich sieci, 30 SMS/MMS-ów oraz Internet 300 MB.

Teraz w okresie od 2 do 22 listopada można dokupić pakiet internetowy 1GB za 2 zł.

Inne promocje

Trzeba także wspomnieć, że w poprzednim miesiącu (październiku) mocno ulepszona została oferta Orange Free na kartę poprzez dodanie pakietu usługowego typu no limit(rozmowy + sms-y) za 30 zł.

Kilka dni temu (27 października) Red Bull Mobile również uatrakcyjnił swoja ofertę na kartę poprzez wprowadzenie dodatkowych bonusów internetowych za każde doładowanie konta.

Картинки по запросу będą dobre święta dla użytkowników prepaid

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *