Brak środków na koncie weź kredyt w play

Sieć Play udostępnia użytkownikom kart prepaid możliwość pożyczenia kilku zł w przypadku braku środków na koncie. Kredyt zwracany jest przy następnym doładowaniu, a jego wysokość uzależniona jest od łącznej kwoty doładowania w ostatnim roku.

Картинки по запросу brak środków na koncie weź kredyt w play

Kto może skorzystać

Sprawdzimy sumę Twoich doładowań w ostatnim roku.
Kredyt jest dostępny dla tych Użytkowników, których łączna kwota doładowań w ciągu roku jest wyższa niż 30 zł.

Szczegółowe informacje znajdziesz w tabeli:

Kwota kredytu Suma doładowań w ostatnim roku
2 zł powyżej 30 zł
3 zł powyżej 50 zł
5 zł powyżej 100 zł

Z usługi mogą skorzystać użytkownicy, którzy w chwili uruchomienia Kredytu mają na koncie mniej niż złotówkę.

Usługa jest dostępna dla Użytkowników korzystających z: Oferty Play Fresh, Oferty Play na Kartę, Oferty Play na Kartę Lubię to!, Oferty Formuła Mini Max na Kartę, Oferty Formuła Play na Kartę, Oferty Play na Kartę Surf, Oferty Play na Kartę Rok Ważności Konta oraz Oferty Play na Kartę odNOWA.

Przyznane środki mogą zostać wykorzystane na krajowe połączenia głosowe oraz wideo, SMS-y, MMS-y realizowane z Sieci Telekomunikacyjnej do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych z wyłączeniem numerów specjalnych (określonych w Tabeli 5, 6, 7, 8, 9 Cennika Oferty Play na Kartę, Cennika Oferty Play Fresh, Cennika Oferty Play na Kartę Lubię to!, Cennika Oferty Formuła Play na Kartę, Cennika Oferty Play na Kartę Surf, Cennika Oferty Play na Kartę Rok Ważności Konta, Cennika Oferty Play na Kartę odNOWA oraz Tabeli 4, 5, 6, 7, 8 Cennika Oferty Formuła Mini Max na Kartę).

Przyznane środki mogą zostać wykorzystane na krajowe połączenia głosowe oraz wideo, SMS-y, MMS-y realizowane z Sieci Telekomunikacyjnej do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych z wyłączeniem numerów specjalnych.

Картинки по запросу brak środków na koncie weź kredyt w play

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *