Coraz więcej prezentów dla rejestrujących numery prepaid

Od kilku miesięcy obowiązujące nowe przepisy nałożyły na właścicieli kart SIM obowiązek ich rejestrowania. Dotyczy to głównie kart typu pre paid i usług na kartę. Rozwiązania abonamentowe i tak są rejestrowane, więc tu taka konieczność po prostu nie zachodzi.

Im bliżej granicznej daty 1 lutego 2017 r, wyznaczającej ostatni dzień na zarejestrowanie istniejącego numeru na kartę, tym coraz więcej bonusów czeka na klientów, którzy zwlekają z rejestracją. Teraz oprócz przyznawanych już gratisów w postaci darmowych usług otrzymamy jeszcze dodatkowe prezenty.

T-Mobile bonusów i nagród jest zatrzęsienie. Podstawowy bonus za rejestrację numeru prepaid to między innymi gratisowe paczki 10 GB Internetu, co miesiąc nawet przez rok po każdym doładowaniu min. 25 zł, do tego bezpłatne rozmowy do wszystkich w sieci przez 30 dni.  Ponadto można wziąć udział w Superloterii T-Mobile i wygrać nowoczesne smartfony, tablet, telewizory, a nawet BMW serii 3.

Teraz dodatkowo rejestrując numer na kartę w T-Mobile, Heyah i tuBiedronka otrzymamy licencjonowane gadżety z filmu „Łotr 1 Gwiezdne wojny ” – uniwersalny case na telefon, naklejki i brelok.

Z podobnym pomysłem wystartował również Plus, który oprócz przyznanych już wcześniej bonusów usługowych oferuje prezent w postaci płyty DVD z oferty sklepu bebio.pl(ćwiczenia fitness). Aby otrzymać taki prezent trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem usług na kartę w sieci Plus oraz należy zasilić swoje konto w kanale bankowo internetowym kwotą co najmniej 30 zł. Jak zatem widać prezent w Plusie może dostać również osoba, która już zarejestrowała numer prepaid. Promocja trwa do 31.01.2017 czyli do ostatniego dnia, w którym musimy dokonać rejestracji numeru.

Картинки по запросу coraz więcej prezentów dla rejestrujących numery prepaid

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *