Jak doładować komuś konto w plusie

Jak doładować komuś konto w plusie ? Kupiłam kartę z telekondem i chcę przez mój telefon komuś dołatować, bo mu nie działa 2,5 i 8 w telefonie. Jak doładować komuś z mojego telefonu ?

Jak doładować komuś konto sms-em

Możesz jednorazowo doładować komuś innemu kartę, wysyłać sms pod numer 2601. W treści należy podać słowo ZA, numer telefonu, który chcemy doładować oraz kwotę: ZA Numer_Telefonu Kwota_doładowania.

Gdzie ZA to niezbędny kod, w polu numer telefonu, należy podać numer telefonu, pod który chcemy wysłać doładowanie, należy również podać kwotę doładowania. Pamiętaj, że wszystkie elementy powinny być oddzielone spacją.

Następnie, otrzymasz kod z hasłem, które należy odesłać pod numer 2601 do 60 minut od momentu otrzymania.

Jak doładować komuś konto za pomocą telekodu

Istnieje jeszcze druga opcja doładowania za pomocą telekodu, który możemy kupić w większości kiosków i wielu sklepach. Po zakupie telekodu, na klawiaturze telefonu, należy wpisać następującą kombinację *123*telekod*numer_telefonu# i wcisnąć zieloną słuchawkę.

W miejscu telekod wpisz 16-cyfrowy kod, który znajduje się na kuponie doładowującym. W miejscu numer_telefonu wpisz numer osoby, której chcesz doładować konto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *