Jak przedłużyć rok ważności konta w play

Osoby korzystające z oferta na kartę sieci Play straciły możliwość zmiany planu taryfowego na Play na kartę Rok Ważności Konta zarówno przez Play24, jak i Menu *163# oraz przez kod USSD *163*2#. Pracownicy operatora obsługujący forum Play informują, że możliwość zmiany taryfy powinna być dostępna, ale cały czas zajmują się weryfikacją sprawy. Podobna sytuacja ma miejsce z taryfą MiniMax.

Koszty w promocji Rok Ważności Konta

Cena startera to 5 zł.

W ramach tej oferty klient płaci:

  • 0,29 zł za minutę do wszystkich sieci,
  • 0,09 zł za SMS do wszystkich sieci,
  • 0,19 zł za MMS do wszystkich sieci,
  • 0,29 zł za minutę połączenia głosowego do innych sieci,
  • 0,12 zł za 100 kb Transferu danych.

Jak włączyć ofertę promocyjną?

W przypadku, gdy chcemy skorzystać z oferty promocyjnej Rok Ważności Konta, powinniśmy sprawdzić, z jakiej oferty korzystamy aktualnie. By to zrobić, wystarczy na swoim telefonie wpisać i zatwierdzić kod *111*49*1#. Następnie, by zmienić aktualną ofertę na ofertę Rok Ważności Konta, powinniśmy wpisać i zatwierdzić na swoim telefonie kod *163*2#.

Zmiany można także dokonać, logując się do Play24. Po zalogowaniu wystarczy wybrać ofertę Play na Kartę Rok Ważności Konta.

W ramach promocji po każdym doładowaniu otrzymujemy ważność połączeń wychodzących na 365 dni, a połączeń przychodzących na 455 dni.

Usługa: Rok Ważności Konta

Klienci sieci Play mogą także skorzystać z usługi Rok Ważności Konta. Usługa przedłuża ważność konta na połączenia wychodzące o 365 dni.

Usługę można aktywować:

  • wpisując na swoim telefonie kod *111*692*1#, który następnie należy zatwierdzić słuchawką,
  • logując się do serwisu przez Play24,
  • wysyłając SMS o treści START.692 na numer 111.

Usługa jest bezpłatna, a dostępna jest dla klientów korzystających z taryf Play Fresh i Play na Kartę Rok Ważności Konta.

Aktywacja usługi

Aktywacja usługi jest możliwa tylko pod warunkiem ważności na koncie połączeń wychodzących w momencie aktywacji. Usługa zostanie włączona w ciągu 24 godzin od wysłania polecenia aktywacyjnego.

Użytkownik może sprawdzić okres ważności połączeń wychodzących wpisując na swoim telefonie kod *101#.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *