Jak sprawdzić stan konta w play

Jeśli chcesz sprawdzić, ile wynosi Twoje zobowiązanie wobec Play lub przypomnieć sobie, na jaki rachunek bankowy wpłacić kwotę wynikającą z faktury, zaloguj się do serwisu Play24, a wszystkie informacje znajdziesz na stronie „Moje konto”.

Czym jest stan konta?

Stan konta to informacja, ile megabajtów pozostało Ci do wykorzystania w danym okresie rozliczeniowym. Wszystkie informacje o stanie konta znajdziesz po zalogowaniu w Play24 na stronie „Moje konto”.

Jeśli nie wiesz, jak zarejestrować się w serwisie, zapoznaj się z artykułem Zarządzanie kontem, w którym dokładnie opisaliśmy ten proces.

Jeśli posiadasz ofertę Play Internet, w aplikacji Play Internet (Play Online), z którą łączysz się przez internet wprowadź kod *111# i z menu wybierz 1 – „Stan konta”.


Jak sprawdzić stan konta w telefonie?

Jeżeli chcesz sprawdzić stan konta przez telefon i jesteś w zasięgu Internetu Play, włóż kartę SIM Play Internet do telefonu działającego w sieci Play, wpisz kod *101# i zatwierdź go zieloną słuchawką.

Dajemy Ci również możliwość sprawdzenia stanu Twojego konta gdziekolwiek jesteś, dzięki aplikacjom Play24 dostępnym dla systemów Android oraz iOS, a także mobilnej wersji serwisu Play24.

Wystarczy, że dodasz numer MSISDN karty znajdującej się w Twoim modemie do istniejącego konta lub założysz nowe konto w Play24 a następnie zainstalujesz aplikację na swoim telefonie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *