Sport w tvp stream za darmo dla klientów t mobile

Kiedyś sprawa była oczywista: by oglądać telewizję, trzeba posiadać telewizor. Dziś jest to możliwe nie tylko na komputerach, ale również smartfonach i tabletach. Już wkrótce nasi Klienci na urządzeniach mobilnych obejrzą wszystkie mecze z nadchodzącego turnieju w Brazylii.

Każdy z nas ma jakąś ulubioną dyscyplinę sportową. Bez względu na swoje preferencję, większość osób czerpie radość z kibicowania swoim rodakom. Dzięki współpracy TVP i T-Mobile klienci taryfy JUMP! obejrzą wiele wydarzeń sportowych zupełnie za darmo na swoich urządzeniach mobilnych.

Oglądanie meczów i innych zdarzeń związanych ze sportem nie zmniejszy nam limitu transferu danych. Nic nie zapłacimy za korzystanie z aplikacji TVP Stream, ponieważ dla wszystkich klientów JUMP w T-Mobile transmisja jest darmowa.

 

Oferta ta na pewno ucieszy kibiców piłkarskich, którzy oglądali wczorajszy mecz Legii Warszawa z Celtikiem Glasgow w II rundzie eleminacji do Ligi Mistrzów.  Wynik był szokujący  4:1 dla Legii. Rewanż, który odbędzie się 6.08, będzie również dostępny dla abonentów taryfy JUMP.

Dla fanów tenisa od dziś w ofercie są mecze Agnieszki Radwańskiej. Nasza rodaczka będzie występować w turnieju z cyklu WTA w Stanford, gdzie miejmy nadzieje zajmie jak najlepsze miejsce.

Osoby śledzące krajowe wydarzenia, na pewno zainteresuje możliwość oglądania 71 edycji Tour de Pologne. Jest to od lat najważniejsza impreza kolarska w Polsce.

W najbliższym czasie dowiemy się jakie sportowe relacje, dołączą do już oferowanych w aplikacji TVP Stream.

Картинки по запросу sport w tvp stream za darmo dla klientów t mobile

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *